Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

2006 yılında bu sektörde faliyete başlayan firmamız, 2013 yılından itibaren E-Ticaret üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Bu 8 senelik dönem içerisinde özel tasarım ürünler ve üretimlerle ilklere imza atarak %100 müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutmuştur.
Misyonumuz; İlgi alanına göre kendini geliştirmeyi amaçlayan kişlere, uygun zemin sağlayabilmek adına ürettiğimiz ve alanında ilk olmayı başaran ürünlerimizle, kullanıcıların daha üretgen ve hayal gücünü geliştiren amaçlara sahip araçlar üreterek, ilgili konularda pratik yöntemlerle uzmanlığa ulaşmalarını sağlamaktır. Bununla beraber hizmet kalitesine ve ticari ahlaka önem vererek sektördeki güvenini sağlam zeminlere oturtmaktır.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını, her yeni dönemin teknolojik koşullarına paralel olarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Mevcutta bulunan makina platformlarımızı ve ürün yelpazemizi, bu bağlamda geliştirmeyi ayrıca personellerimizin teknolojik gelişmelere uygun standartlara ulaşamasını sağlamayı amaçlıyoruz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.